Hírek2021-03-03T09:31:44+01:00

ÉBRESZTŐ-ÓRA SZÍNHÁZI NEVELÉSI PROGRAMSOROZAT

A Manna Kulturális Egyesület Ébresztő-óra színházi nevelési programsorozata 2019 szeptembere és 2022 augusztusa között több mint 3000 gyereket ért el a közép-magyarországi régióban. A pályázat megvalósítása során témanapokat és táborokat tartottunk.

2022. augusztus 30.|Categories: Egyesületi hírek, sajtó megjelenés|

“…miért is érdekelhetne bárkit az én történetem?” – interjú

Jövő hét csütörtökön mutatják be a Call Girl-t, Mészáros Piroska monodrámáját [...]

2019. február 9.|Categories: Egyesületi hírek, Pótszékfoglaló.hu, sajtó megjelenés|

„Mindent merünk és mindent akarunk”

Olyan tripen mennek végig a színészek, ami közben nem nagyon lehet megpihenni… Január 10-én mutatják be a Mozsár Műhelyben – Fodor Annamária rendezésében, Kakasy Dóra és Bercsényi Péter főszereplésével – az Ég és nő között című „színpadi mozaikot”, mely „a férfiról és a nőről” szól – tizenkét képben.

2019. január 14.|Categories: Egyesületi hírek, kÚtszélistílus.hu, sajtó megjelenés|

Anya–lánya, lánya–anyja | Az utolsó tűzijáték / Bethlen Téri Színház

Kegyetlen le- és elszámolás a talányos című bemutató a Bethlen Téri Színházban. Az utolsó tűzijáték a családi kapcsolatok erodálódásáról beszél, hétköznapi dialógusokban, amelyekből a néző csak a történet legvégére alkot valami – talán nem is egészen pontos – képet. Mindenesetre a marosvásárhelyi rendező, Csábi Anna nagyszerű lehetőséget teremtett két különböző generációhoz tartozó, remek színésznek.

2019. január 12.|Categories: Egyesületi hírek, olvassbele.com, sajtó megjelenés|